Z przyjemnością informujemy, że ogólnopolska telewizja iTV została oficjalnym patronem medialnym naszych działań! Już teraz możecie przeczytać o WUT Racing na portalu iTV.net.pl .

Telewizja iTV należy do Telestar S.A., spółki podległej pod Hyperion S.A. Ta ogólnopolska telewizja rozpoczęła nadawanie w 2003 roku w Warszawie, stając się pierwszą w Polsce innowacyjną i interaktywną stacją telewizyjną. iTV transmituje programy 24 godziny na dobę. Z roku na rok Stacja systematycznie zwiększa swoją oglądalność i udział w rynku.

Cieszymy się, że nasz zespół został obdarzony przez Stację tak dużym zaufaniem. Do podjęcia decyzji o przyznaniu patronatu medialnego skłonił nas entuzjazm i zapał z jakim członkowie WUT Racing opowiadają o swoim projekcie mówi Agnieszka Bobrukiewicz, prezes Telestar S.A. dyrektor programowy telewizji iTV Warto dać szansę młodym ludziom. Stworzyć możliwość wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami motoryzacji z różnych stron świata.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia portalu iTV.net.pl i oczywiście do oglądania telewizji iTV. Kto wie, może podczas oglądania natraficie na nas?

date15 cze 2011

Wpisz komentarz:

Musisz być zalogowany aby wpisać komentarz.