Kolejna radosna wiadomość dla zespołu WUT Racing! Największy na świecie producent stali – ArcelorMittal został złotym sponsorem naszego projektu.

Grupa ArcelorMittal powstała w wyniku fuzji największych na świecie firm stalowych: Mittal Steel i Arcelor. ArcelorMittal zatrudnia 280 tysięcy pracowników i jest obecny w 60 krajach. W Polsce skupia niemal 70 proc. potencjału produkcyjnego hutnictwa, a jego zakłady w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Sosnowcu, Świętochłowicach i Chorzowie należą do najnowocześniejszych w Europie.

ArcelorMittal to nie tylko czołowy dostawca dla przemysłu samochodowego, budowlanego, AGD czy opakowań; to także lider w zakresie badań i rozwoju. W ramach realizowania polityki innowacyjnej firmy wspierane są projekty wnoszące wkład w rozwój nauki i techniki.

Cieszymy się, że projekt WUT Racing został wybrany jako jeden z nich! Dzięki wsparciu grupy ArcelorMittal możliwe będzie doprowadzenie do końca procesu budowy naszego bolidu. Wiadomo już, że w konstrukcji wykorzystana będzie stal ArcelorMittal. Dziękujemy za zaufanie!

date22 cze 2011

Wpisz komentarz:

Musisz być zalogowany aby wpisać komentarz.