Praca w drużynie White Eagle Racing idzie pełną parą. Jak się okazuje studenci  zrzeszeni w ramach koła naukowego Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej umieją sprytnie połączyć obowiązki i przyjemności 🙂

11 kwietnia 2011 r. korzystając z życzliwości zaprzyjaźnionej z zespołem firmy, jaką jest Kart Arena z podwarszawskiej miejscowości Szymanów, studenci z WeRacing mieli do dyspozycji profesjonalny tor kartingowy wraz z gokartami i pełnym wyposażeniem niezbędnym do wyścigu na torze.

Imprezę otworzył pokazowy przejazd bolidem z ubiegłej edycji zawodów Formuła Student. Na torze obecna była telewizja Onet.tv, która przeprowadziła wywiad z zespołem.  Omówiona została specyfikacja techniczna starego i nowego, powstającego w tym roku bolidu oraz plany startów w obecnym sezonie.

Po prezentacji bolidu każdy z członków teamu WeRacing miał okazję do sprawdzenia swoich umiejętności za kółkiem gokarta. Ponad dwie godziny spędzone na profesjonalnym torze gokartowym Kart Arena, ryk silników, zapach spalin i „te” przeciążenia na zakrętach dostarczyły ekstremalnych wrażeń dla wszystkich członków zespołu. Relacja z imprezy dostępna jest na stronie   http://www.onet.tv/moto,12,wszystkie,1,kanal.html#m=9106778,c=12.

date16 maj 2011

Wpisz komentarz:

Musisz być zalogowany aby wpisać komentarz.