Kolejne spotkanie z ekipą WUT Racing już w najbliższą sobotę, podczas 15. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Będzie można nas znaleźć na stoiskach Studenckiego Koła Aerodynamiki Pojazdów i SAE AeroDesign. Obecność obowiązkowa!

W sobotę, 28 maja, Park Marszałka Rydza Śmigłego zamieni się w istne królestwo nauki, a to za sprawą organizowanego przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik wydarzenia. Piknik Naukowy jest największą w Europie imprezą plenerową o tej tematyce. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy z różnych dyscyplin naukowych poprzez prezentowanie ciekawych eksperymentów i doświadczeń.

Na terenie miasteczka namiotowego o powierzchni 40 000 m2 reprezentowane będą różne dyscypliny naukowe, zarówno nauki ścisłe, przyrodnicze, społeczne, jak i humanistyczne. Co roku w Pikniku Naukowym uczestniczy około 250 instytucji z Polski oraz całego świata. Tym razem nie zabraknie również zespołu WUT Racing! Spotkacie nas na stoiskach 114 i 115, należących do kół uczestniczących w projekcie – SKAPu i SAE AeroDesign. Warto nas odwiedzić, ponieważ pokażemy nowe, dotąd nigdzie nie prezentowane części naszego bolidu.

Co ciekawe, swoją obecność na Pikniku zapowiedziały także pozostałe drużyny planujące wystartować w konkursie Formula Student: White Eagle oraz PWR Racing Team. Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja do porównania rezultatów pracy oraz wymiany doświadczeń między naszymi zespołami.

Zapraszamy do przyjścia na Piknik z rodziną – przekonacie się, że można się bawić nauką!

date26 maj 2011

Wpisz komentarz:

Musisz być zalogowany aby wpisać komentarz.