W najbliższy weekend drużyna White Eagle Racing działająca w ramach koła naukowego Formuła Student (Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej) zaprasza wszystkich miłośników ekstremalnych wrażeń na Men’s Day. Pośród licznych atrakcji przewidzianych przez organizatorów znajdzie się miejsce także dla fanów „wysokich obrotów” i „palonej gumy” – innymi słowy Formuły 1.

Uczestnictwo WeRacing w Men’s Day jest możliwe wyłącznie dzięki hojności i uprzejmości toru kartingowego Kart Arena, którego przedstawiciele nie szczędzą wysiłku, by wesprzeć nasze dzieło i wspomóc polski sport motorowy i polską myśl techniczną.

Drużynę White Eagle Racing, która wraz ze starym bolidem pojawi się  na warszawskim Służewcu będzie można spotkać przy stanowisku Kart Areny, z którą nasz team od kilku miesięcy współpracuje na  rzecz rozwoju sportów motorowych w Polsce. Studenci przygotowali na tę okazję bogatą ofertę:

  • Profesjonalne prezentacje o poszczególnych układach pojazdu Formuły Student
  • Pokazowy przejazd bolidem
  • Dla chętnych możliwość zajęcia miejsca „za sterami” i zdjęcia z bolidem
  • Wprowadzenie w ideę programu Formuła Student oraz relacja z działalności teamu WeRacing

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową Men’s Day,  gdzie znajdziecie program imprez i inne informacje.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

 

date31 maj 2011

Wpisz komentarz:

Musisz być zalogowany aby wpisać komentarz.