Nadchodzący weekend będzie okazją do spotkania się z członkami WUT Racing, porozmawiania o przebiegu projektu, także zobaczenia na własne oczy pierwszych efektów pracy zespołu! Wszystko to dzięki targom LPG | LNG | CNG GasShow 2011, na których jedno ze stoisk będzie poświęcone właśnie naszemu przedsięwzięciu.

Międzynarodowe Targi GasShow 2011 to jedna z najważniejszych na świecie imprez targowych adresowanych do branży LPG, CNG i LNG i jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. Podczas targów, które odbędą się w dniach 11-12 marca w Warszawskim Centrum EXPO XXI, zostanie zaprezentowana szeroka oferta ponad 100 polskich i zagranicznych firm dostarczających sprzęt, wyposażenie, technologie i usługi dla sektora LPG, CNG i LNG. Dodatkową atrakcją dla gości będzie strefa Nowoczesny Warsztat 2011, swoim zakresem tematycznym obejmująca zaopatrzenie i usługi dla warsztatów samochodowych.

Na odwiedzających stoisko WUT Racing czekać będą liczne atrakcje, takie jak trójwymiarowa wizualizacja bolidu, czy jego model w skali 1:10. Będzie można również obejrzeć z bliska wybrane gotowe elementy pojazdu, a także porozmawiać o szczegółach projektu z  jego twórcami.

Na targi LPG | LNG | CNG GasShow 2011 zapraszamy 11 i 12 marca w godzinach 9.00 – 17.00 do hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Nasze stoisko znajdziecie pod numerem K02.

Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny.

Więcej informacji o targach GasShow 2011 znajdziecie tutaj: http://www.gasshow.pl/

Zapraszamy także na naszą stronę internetową http://www.wutracing.pl

date8 mar 2011

Wpisz komentarz:

Musisz być zalogowany aby wpisać komentarz.