W ubiegły czwartek (16.12.2010r.) na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej, odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu 2010 i wprowadzenie w sezon 2011. Zostali na nie zaproszeni nasi sponsorzy, a także najwyższe władze uczelni.
Zespół cały czas stara się pokazywać, że bez wsparcia, projekt jest skazany na porażkę. W ramach uhonorowania partnerów wręczyliśmy listy z wyrazami wdzięczności, a także krótkie podziękowania gotowe do powieszenia na ścianie. Będą one przypominały o zaangażowaniu w nasz wspólny projekt.
Były lider Michał Modzelewski podsumował dotychczasową działalność PWR Racing Team’u oraz oficjalnie przedstawił skład na sezon 2011.Zaprezentowane zostały ekskluzywne materiały dotyczące następcy RT01. Nowy zespół pokazał między innymi krótką animację z nadwoziem. Liderzy podteamów przybliżyli zaproszonym osobom nowinki które chcemy wprowadzić do RT02. Oficjalnie nowy projekt będzie można poznać po nowym roku.
Nasi goście mieli też możliwość zobaczenia hali maszyn Wydziału Mechanicznego.
Sponsorzy okazywali zadowolenie z naszego zapału i efektów pracy. Również rektor w ciepłych słowach wypowiedział się o naszej aktywności.
To dzięki ludziom dobrej woli realizujemy swoją pasję, trudno jest przecenić ich pomoc.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie otrzymywane zarówno z uczelni jak i od współpracujących z nami firm. Najbliższą oficjalną okazją do podziękowań będzie roll-out nowego bolidu. Mamy nadzieję, że spotkanie podsumowujące za rok będzie równie miłe, nasze osiągnięcia dadzą nam i naszym partnerom wiele satysfakcji. Z naszej strony postaramy się nie zawieść.
Dziękujemy tym którzy pomogli w zorganizowania tego wydarzenia, ale przede wszystkim dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, za dobre słowo i ciągłe wspieranie na drodze do sukcesu.

date20 gru 2010

Wpisz komentarz:

Musisz być zalogowany aby wpisać komentarz.