Z dumą informujemy, iż PWR Racing Team dostał się na konkurs na niemieckim Hockenheim. Rejestracja przebiegała w dużych emocjach – o zakwalifikowaniu się decydował quiz ze znajomości regulaminu.

Warto dodać, iż quiz był wprowadzony w tym roku po raz pierwszy. Dotychczas rejestracja przebiegała według kolejności zalogowania się na stronie. De facto decydowała prędkość łącza internetowego – rok temu miejsca rozeszły się w przeciągu 8 sekund!

Quiz obejmował znajomość zasad zarówno głównego regulaminu Formuły Student , jak i  Formuły Student Germany oraz Formuły Student Electric. Łącznie to ponad 200 stron zasad.

Dodatkową wysoką poprzeczką był najlepszy wynik podczas „wczesnej rejestracji”, który uzyskał team z Barcelony – 15 pytań rozwiązanych prawidłowo w ciągu 56 sekund.  W czasie około 7 minut udało nam się rozwiązać poprawnie quiz i zarejestrować się na konkurs. Ostatnie zarejestrowane zespoły rozwiązały test w 12 minut, najlepsze z dzisiejszej rejestracji – w ponad dwie.

Wiadomo już, że PWR Racing Team wystartuje z numerem bolidu 24. Na Hockenheim wystartuje ogólnie 78 drużyn z całego świata.

date11 sty 2010

Wpisz komentarz:

Musisz być zalogowany aby wpisać komentarz.